cpa
29 دی 1401 - 09:01

شهیدمرتضی ترک: پیرو خط امام باشید

شهیدمرتضی ترک در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است «تنها پیام من این است پیرو خط امام که همانا خط اسلام و خداست باشید، خدا با مردم صبور و پایدار است».

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»، شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی، تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر افتد.

3873/ تبرک لحظاتمان با شهیدمرتضی ترک

بسم الله الرحمن الرحیم 

سلام ای همسفران راه حق؛ سلام بر یاوران حسینی؛ سلام بر شما باد امیدوارم سلام مرا که از میان دود و آتش برمی‌خیزد بپذیرید ای برادران و خواهران فریادم را بشنوید که با همه وجود فریاد می‌زنم مرگ بر آمریکا و مرگ بر منافق.

برادران و خواهران به بیگانه بفهمانید که ایران آزاده است ایران پیروز است.

تنها پیام من این است که پیرو خط امام که همانا خط اسلام و خداست باشید، خدا با مردم صبور و پایدار است از اینکه به پیام این برادر حقیر توجه کردید متشکرم، شما را به خدایی که آفریننده جهان و جهانیان است می‌سپارم.

امیدوارم روزی رسد که انقلاب اسلامی ایران به تمام جهان صادر شود و زمینه انقلاب حضرت مهدی(عج) را مساعد کند و دنیا از ظلمت نجات یابد و دیگر ستمی در روی زمین نباشد.

پایان پیام/ 89001/

منبع: فارس
شناسه خبر: 985625