cpa
29 آبان 1401 - 14:02

بسیج زمینه ساز حکومت عدل الهی است/ نهادینه کردن فرهنگ بسیجی

ساری- نماینده ولی فقیه در مازندران با اظهار این که بسیج باید هسته های مقاومت را در تمامی جهان ایجاد کنند، آن را زمینه ساز حکومت عدل الهی دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در دیدار با فرمانده سپاه کربلا و معاونان به مناسبت آغاز هفته بسیج با گرامیداشت هفته بسیج با اظهار اینکه بسیج را باید با نسخه و هدف اصلی آن تطبیق و به روزرسانی کنیم، گفت: شاقول اصلی دیدگاه حضرت امام راحل و مقام معظم رهبری است و باید براین اساس تطیبق داده شود.

خبرنگار مهرلائینیروزرسانیمقام معظم رهبریبراینتطیبقوی با اظهار اینکه به سمت پختگی و ورزیدگی بیشتر در حال حرکت و پیش رفتن است، گفت: بسیج در میدان و عرصه‌های مختلف حضور دارد و بسیج امروز با بسیج دهه اول انقلاب از نظر پختگی و مهارت تفاوت بسیار چشمگیر و مثبت داشته است.

وی ادامه داد: بسیجیان شیوه‌های دشمنی و چگونگی مقابله با آن را به خوبی فراگرفته‌اند و این مسئله دستاورد بسیار مهمی به شمار می‌رود و بسیج فتنه شناسی بهتر پیدا کرد و چگونگی راههای مقابله با آن را به خوبی پیدا کرده است.

راههایآیت الله محمدی لائینی با اظهار اینکه به تعبیر حضرت امام راحل و مقام معظم رهبری بسیج لشکر مخلص خدا است و دفتر آن را تمام عاشقان و ربیون عالم امضا کرده‌اند، گفت: باید بسیجیان به فکر حکومت بزرگ اسلامی باشند و هسته‌های مقاومت را در تمامی جهان ایجاد کنند و مقابل شرق و غرب ایستادگی کنند.

لائینیمقام معظم رهبریوی بسیج را زمینه ساز حکومت عدل الهی دانست و گفت: بسیج در گستره زمانی و مکانی بی نهایت است و نقش تعیین کننده‌ای دارد و باید این تفکر را در جامعه نهادینه کنیم و نباید در تحکیم تفکر بسیجی کوتاهی کنیم.

امام جمعه ساری تاکید کرد: اگر می‌خواهیم به ایمان و توحید آشنایی کامل داشته باشیم راهکار آن این است که نقطه مقابل را بشنسایم و امروز کفر ونفاق به بهانه‌های واهی صف آرایی کردند و با دروغ پردازی ناجوانمردانه به هجمه می‌پردازند.

بشنسایمونفاقآیت الله لائینی با اظهار اینکه نباید از قدرت بسیج غفلت کرد، ادامه داد: از بستر بسیج بهترین تبیین‌های فرهنگی، سیاسی و اعتقادی می‌توان بهره برد.

لائینی

منبع: مهر
شناسه خبر: 868429