cpa
28 آبان 1401 - 12:25

بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس: سلبریتی‌ها یا ادعاهای‌شان علیه نظام را اثبات کنند یا محاکمه شوند

بسیج دانشجویی تربیت مدرس با صدور بیانیه ای عنوان کرد: سلبریتی‌ها یا ادعاهای‌شان علیه نظام را اثبات کنند یا محاکمه شوند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم نمودن اغتشاشات و حملات تروریستی اخیر در کشور، برخورد سریع و قاطع با آشوب‌گران و سلبریتی‌هایی که دست به دروغ پراکنی می‌زنند را خواستار شد.

بسیجمتن این بیانیه به شرح زیر است:

اغتشاشات رخ داده در ایران اسلامی طی ۲ ماه اخیر، موجب وارد آمدن خسارات مادی و معنوی به کشورمان و آزرده خاطر شدن دوست‌داران اسلام عزیز و این مرز و بوم شد. در این روزها و پس از ناکام ماندن مرحله نخست برنامه اخیر دشمنان برای نابودسازی میهن‌مان، به وضوح شاهد هستیم که فاز دوم این نقشه شوم با انجام عملیات‌های تروریستی در شهرهای ایذه، اصفهان و برخی دیگر از نقاط کشور شروع شده است‌.

بدیهی است که این عملیات‌های کور تروریستی که در تاریخ جمهوری اسلامی مسبوق به سابقه بوده است، به نیت ایجاد رعب و وحشت در دل مردم و از بین بردن یکی از مهم‌ترین نقاط قوت جمهوری اسلامی ایران، یعنی امنیت پایدار صورت می‌گیرد. بی‌شک مسیر مطالبه‌گری و اعتراضات به حقی که اقشار مختلف جامعه دارند، از این اعمال ددمنشانه جدا است و هیچ یک از هم‌وطنان ما این دست اقدامات وحشیانه را تأیید نمی‌کنند.

مردم ایران به طور جدی خواهان برخورد سریع و قاطع دستگاه‌های مربوطه با این تروریست‌ها و برهم‌زنددگان امنیت کشور در هر قامت و عنوانی هستند. در این میان اما نباید نقش برخی از سلبریتی‌ها را نادیده گرفت که به وضوح و به صورت برنامه‌ریزی شده و با خط‌دهی واحد، دست به دروغ‌پراکنی علیه جمهوری اسلامی ایران و تحریک جوانان و نوجوانان برای انجام اقدامات هیجانی می‌زنند.

به صورتما در اینجا ۲ مطالبه جدی و لازم‌الاجرا داریم:

۱- تمامی سلبریتی‌ها و خواصی که جدای از ابراز عقیده، طی روزهای اخیر تهمت‌هایی را به جمهوری اسلامی ایران و اشخاص و ارگان‌های وابسته به آن مطرح کردند، باید از هر طریقی که این مطالب را منتشر کردند، اسناد مبنی بر صحت این ادعاها را نیز انتشار دهند و صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران مکلف است به این اشخاص برای اثبات ادعاهای‌شان فرصت لازم را اختصاص دهد و در صورت اثبات این ادعاها، باید اشخاص یا دستگاه‌های خطاکار به صورت علنی محاکمه شوند.

صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران۲- در صورت عدم وجود مدارک برای اثبات ادعاهای این افراد یا در صورت غیر معتبر بودن مدارک ارائه شده توسط آن‌ها، قوه قضائیه موظف است مطابق با موازین قانونی با کسانی که از سر ناآگاهی یا به دستور دشمنان و در تکمیل خط رسانه‌ای آن‌ها، باعث مخدوش شدن امنیت روانی جامعه شده‌اند، برخورد جدی و عبرت‌آموز داشته باشد.

در پایان ضمن عرض ارادت و جان‌نثاری خدمت مولا و ولی امرمان حضرت حجت بن الحسن العسکری (روحی و ارواحُ العالَمینَ لِترابِ مَقْدَمِهِ الفِداء)، آمادگی کامل خودمان را برای هرگونه خدمت تا شهادت در راه اسلام، محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام می‌داریم.

«جمعی ز اعتقاد و گروهی به انتقام هرکس به یک دلیل به ما سنگ می‌زند

اثبات بی‌گناهی ما را همین گواه کر فاسقان خبر بپذیرند بی‌سند»

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 865076